मङ्सिर २८, याङ्वरकफोकस / ओखलढुंगाको खिजीदेम्बा गाउँपालिका वडा नं. ९ रिपल ताउरको बिरखर्का गोमासेमा जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले टोल कमिटी गठन गरेको छ । जसपाले सनिवार घरदैलो कार्यक्रम संगै राजनीतिक सचेतना अभियान कार्यक्रम गरि कमिटी गठन गरेको हो ।

उक्त कार्यक्रम बाट समाजसेवी बुदे तामाङको संयोजकत्वमा ५० सदस्यीय कमिटी गठन गरिएको भनी स्थानीय युवा नेता ङावाङ नुरी शेर्पाले याङ्वरकफोकसलाई जानकारी दिएका हुन् ।

शेर्पाका अनुसार अध्यक्ष तथा राजनीतिक सचेतकमा आङ फुरि शेर्पा, उपाध्यक्षमा ङिमदिकी शेर्पा, कोषाध्यक्षमा पसी शेर्पा, सचीवमा जिबन घिसिङ तामाङ र सहसचिव कमिनी शेर्पा चयन भएका छन् । सदस्यहरु मा फुलमाया तामाङ, ओङछे शेर्पा, दावा शेर्पा, नुर्बु शेर्पा, जाङबु शेर्पा, पासाङ शेर्पा, ङिम्टी शेर्पा, याङ्डी शेर्पा, ङिमलामु शेर्पा, याङ्डेर शेर्पा, डोल्मा शेर्पा, डोमा शेर्पा, काँडी शेर्पा, लक्की शेर्पा, डोमा शेर्पा, छाप्ते शेर्पा, ङावाङ शेर्पा, पुटी शेर्पा, डोमा शेर्पा, शुमि शेर्पा, ल्हामु शेर्पा, राम बहादुर तामाङ, काँडु शेर्पा, याङ्मु शेर्पा, याङ्जी शेर्पा, फुलमाया तामाङ, गंगा तामाङ, याङजु तामाङ, यङ्डी शेर्पा, लाक्पा शेर्पा, गोम्बु शेर्पा, नर बहादुर तामाङ, पासाङ शेर्पा, ङिमा शेर्पा, चर्क तामाङ, ल्हामु शेर्पा, कामी शेर्पा, रिन्छेन शेर्पा, बुदे तामाङ, तेन्डी शेर्पा, मेमिला तामाङ, सोममाया तामाङ, सन्जुमाया तामाङ, स्यारोन शेर्पा र मनोलिसा शेर्पा चयन भएका छन् ।

प्रतिक्रिया लेख्नुहोस्