माघ ४, याङ्वरकफोकस / पाँचथर जिल्ला कुम्मायक गाउँपालिका वार्ड नं:-५ साबिक स्याबरुम्बा-५ आहाले बस्ने ३१ वर्षीय ईश्वर चेम्जाेङ्ग लिम्बु लाई आर्थिक सहयोग उपलब्ध भएको छ । चेम्जोङ विगत तीन वर्ष अघि राेजगारिकाे शिलसिलामा भारतकाे मेघालय सिलाङमा जाँदा काेईला खानिमा पुरिदा मेरुदण्ड भाँचिएर सख्त घाईते भएका हुन् ।

घाइते चेम्जोङलाई उपलब्ध सहयोग रकम हस्तान्तरण गरिदै

जिल्ला मोरङ उर्लाबारी हाल कतारमा कार्यरत समाजसेवी, मनकारी इन्दिरा थोप्रा लिम्बुको पहलमा ईन्दिरा थोप्रा लिम्बुद्वारा एक सय रियल, योवन सेदाङ एक सय रियल, अरुण सेन्दिङ एक सय रियल र बिक्र राईद्वारा एक सय रियल संकलन गरि नेपाली रु १२ हजार २९ रुपैयाँ उपलब्ध भएको हो ।

उक्त उपलब्ध रकम कुम्मायक गाउँपालिका-५ स्याबरुम्बाका वडा जनप्रतिनिधि इन्द्र बहादुर चेम्जाेङ्ग (देवि)को सहयोगमा हस्तान्तरण गरिएको भनी मलेसियामा कार्यरत लक्ष्मी माङ चेम्जोङ्ले याङ्वरकफोकसलाई जानकारी दिएका हुन् ।

प्रतिक्रिया लेख्नुहोस्